Spoznajte naše služby

Vytvoríme pre vás dokonalú záhradu

Vaša záhrada na mieru je len jeden telefonát od skutočnosti. Dovoľte nám pretvoriť vaše sny o dokonalej záhrade do reality. Nižšie sa dočítate niečo viac o našej špecializácii. Kontaktujte nás

Naše služby

Záhrady na mieru

Vytvoríme pre vás záhradu na mieru, ktorá bude oázou pokoja od A po Z respektíve od architektúry až po závlahu. Tvorbe záhrad na mieru sa venujeme už od roku 1999. Či preferujete prírodné alebo minimalistické záhrady, tu ste správne!

Závlahové systémy

V našich projektoch využívame závlahové systémy renomovaných amerických značiek TORO a Hunter. Od začiatku sa snažíme skĺbiť kvalitne prevedenú inštalatérsku a montážnu prácu s citlivým vnímaním potreby vody očami záhradníka.

Verejná zeleň

Naši odborníci vytvárajú jedinečné a funkčné riešenia aj pre verejné priestranstvá. S dôrazom na ekologickú udržateľnosť a krásu, sme hrdí na naše schopnosti navrhnúť riešenia, ktoré obohacujú naše komunity.

Firemné sídla

Estetické, zaujímavé a pútavé exteriéry firiem plnia dôležitú funkciu prvého kontaktu s obchodnými partnermi či klientami. Dokážeme ich zazeleniť s dôrazom na funkčnosť a estetiku a sme pripravení vytvoriť prostredie, ktoré podporí spokojnosť vašich zamestnancov a zlepší efektivitu práce.

Záhradníctvo

Naša firma je úzko spätá so spoločnosťou Plantago, s.r.o. , ktorá prevádzkuje jedno z najväčších slovenských záhradníckych centier. V tomto centre si môžu všetci naši klienti vybrať konkrétne dreviny a takto môžeme spolu vytvoriť vzhľad vašej záhrady.

Údržba

Po realizácií Vašej záhrady Vám vieme ponúknuť taktiež následnú starostlivosť o ňu. Ponúkame pravidelné údržby o celú záhradu, ale aj o Váš závlahový systém.
Naše realizácie